expand
Full View
Similar items
See all
Color : Black
Quantity :
Buy It Now
Add to cart
chatCustomer Service
Report
Include copyright infringement
Free Standard Shipping. See details
Estimated between Tue, May 26 and Sat, May 30
You can return the product within 30 days of receipt. See details
Shop with confidence
Money Back Guarantee
Get the item you ordered or your money back. Learn more
About this item
Sourced from SmartPixel
Seller assumes all responsibility for this listing.Item number: 36565688
Item specifics
Features
Other, Rgb, Left-Handed
Axis
Other, Tea Axis, Red Axis
Numeric Keypad
No, Yes
Connection
Wired
Size
<100Mm, >130Mm, 100Mm-120Mm
Item description from the seller
Product Introduction Product Information Product Name: Macro Definition Gaming Mouse for PUBG Product dimensions: 140*83*42MM Product brand: MKESPN Product number: X15 Product color: Black Material composition: ABS Operating Voltage: 5V Operating current: 128mA Color box dimensions: 190*95*56MM Weight including color box: 187 grams Box dimensions: 570*380*300MM Quantity: 60 pieces Gross weight: 10.2KG Full speedhttps://share.weiyun.com/YR9ZGaWH Product real-shot images Add images of product close-ups of main components Product packaging and accessories diagram 3C certification or third-party quality inspection report After-sales Terms Genuine products from the manufacturer Our company is an authentic manufacturer, providing 100% direct supply. We welcome you to visit us for guidance About the size The dimensions are measured manually and are for reference only. The original packaging includes instructions in English. About color Due to differences in screen displays, please refer to the actual product for color accuracy About Customer Service If we are unable to respond promptly, it may be because customer service is busy. Please wait a moment, and we will reply to your question as soon as possible. About After-Sales Service We offer a 7-day return guarantee and a 12-month warranty service Regarding Shipping We generally use Zhongtong Express by default. If you need other courier services, please let us know in advance.