OBD USB Car Diagnostic Tool – Version, PIC18F25K80 & CH340T, Connect To PC_voghion.com
expand
Full View
Similar items
See all
OBD USB Car Diagnostic Tool – Version, PIC18F25K80 & CH340T, Connect To PC
Color : Overseas Version OBD USB with
Quantity :
Buy It Now
Add to cart
chatCustomer Service
Report
Include copyright infringement
Free Standard Shipping. See details
Estimated between Mon, May 25 and Fri, May 29
You can return the product within 30 days of receipt. See details
Shop with confidence
Money Back Guarantee
Get the item you ordered or your money back. Learn more
About this item
Sourced from CoreBox
Seller assumes all responsibility for this listing.Item number: 31756365
Item specifics
Interface
Usb2.0
Display Size
2.5"
Operating System
Other, Android
Voltage
5V, 6V